Prosinec 2011

Video :(

15. prosince 2011 v 18:54 | NaimA LloYd |  →Just Me←
Hej sice vojáky fakt nesnáším, ale tohle video <3 ! Jak se vojáci vrací k rodině..je to dojemný..:/

Srdce ve sněhu...

9. prosince 2011 v 18:07 | NaimA LloYd |  →Just Me←
Vždycky jsem chtěla kluka, co by pro mě vyšlapal srdíčko do sněhu a pak mě do něho odnesl, abych ho nepošlapala..A dneska se mi to splnilo.. Moje láska mě nepřestane překvapovat! :) Sice se mu někdy něco nepovede říct a mě to pak mrzí, ale tohle... Prostě vždycky jsem věděla, že chcu chodit s klukem, protože ho miluju a ne proto, abych machrovala.. A to je přesně ten případ.. Jestli jsem někdy nějakýho kluka milovala, tak je to právě ON ♥ !!

Jooo!! a v neděli jedeme konečně nakupovat dárečky na vánoce..!! Hůůů do Olympie <3 !! (Potřebuju něco s americkou nebo anglickou vlajkou-na to jsem mega ujetá) ! :)
Jooo ! a musím si koupit tyhle rifle! že jsou hezkýý :D :)

Láska nebo sen?!

5. prosince 2011 v 9:13 | NaimA LloYd |  →Just Me←
Láska nebo sen?!
Mám zůstat se svou životní láskou? A nebo následovat svůj sen?
Vždycky jsem si říkala, že radši půjdu za svým snem, ale jako..Teď je to prostě jiný. Nikdy jsem nepočítala s tím, že láska je tak silná.. Ale na druhou stranu se nechci vzdát svého snu, který mám už od malička. Prostě se buď rozdělíme a já si splním sen a nebo budeme spolu, ale já budu nenaplněná.. Ale si zase nedokážu představit, že jsem bez něho.. Prostě zmatek v hlavě…On mě sice podporuje, ale chce zůstat tam kde je, kdežto já se chci odstěhovat začít uplně někde jinde… Teď nad tím zatím nechcu přemýšlet ještě mám čas.. Ale pak se to na mě vyhrne a já se zase špatně rozhodnu.. Tak jak jsem to měla s vojenskou školou, to bylo taky rozhodnutí narychlo a byla to moje největší chyba v životě..

Kapitola 2.- Sestra

4. prosince 2011 v 10:43 | NaimA LloYd |  Đeađ Life
2.kapitolka :)

◄Včelí Královna►

3. prosince 2011 v 11:21 | NaimA LloYd |  Stories of MY life°
Žili jste někdy 9 let ve stínu své "nejlepší kámošky"? Já jo! Jako strašně moc mi ubližovala a pořád se mi snaží ubližovat, ale dnes jsem proti ní imnunní. To byla moje životní lekce. Nebo osud. Protože když teď tak nad tím přemýšlím, tak já vlastně celej život žiju ve stínu druhých. Ale moje "nejlepší kámoška" ze základky je nejdominantnější. Místo toho, aby mi pomohla dohodit kluka, tak je radši sbalila sama. Vždycky, když se mi někdo líbil, tak se sním hned musela začít bavit anebo s ním hned začít chodit. Všechny problémy ji procházeli a učitelé, většinou mužského pohlaví, ji milovali. Ona prostě měla všechno, co chtěla. Měla dokonalý život, který jsem já vždycky chtěla. Na druhou stranu se musím přiznat, že jsem občas její popularity využívala, třeba při zlepšení známek-jo opravdu jsem to dělala. Ale kdo by odolal pokušení si zlepšit známku zadarmo. Jenom protože JI měli rádi, tak mě taky. Ale když jsem slyšela největší drby, jak se o nás baví, tak mě nazvali pouze- její kámoška. Ale hej!? Já mám taky jméno,ne?! Ale teď jsem ve druháku, tak se mi sebevědomí vrátilo. Získala jsem prostě super kluka, za to ona díkí své pověsti děvky, si žádnýho najít nemůže. Hodně přibrala, takže už není taková miss jak byla před tím. A já jsem se začala učit. Takže mám všechno a co víc- mám teď prostě super nejlepší kámošku sestru-a ta je prostě nepřekonatelně NEJLEPŠÍ. A tak mi včelí královna začala závidět. Mojemu klukovi nakecala, že mě viděla s jiným klukem atd... Jenže! Nikdo jí ty kecy nevěřil.. A tak já si dál žiju svůj šťastně spokojený život... Je to jako dostat se z drogové závislosti.. Prostě se konečně cítím šťastná!!

Ach ti kluci--

1. prosince 2011 v 18:46 | NaimA LloYd |  Stories of MY life°
Vždycky jsem věděla, že kluci jsou z jiné planety, ale nikdy mě nenapadlo, že až z tak vzdálené.. Jako nikdy jsem nepatřila mezi holky, která je obletovány kluky. Nebyla jsem žádná včelí královna, ale spíš její dělnice. Ale to je jiný příběh :) .. Dneska jsem se rozhodla, že napíšu něco o svém klukovi.. Jsme spolu něco málo přes 4 měsíce a to, že nikdy neřešil naše výročí, tak na to jsme si zvykla. Dobře nezvykla jsem si na to úplně, ale neřeším to. Prostě mi je jenom líto, že mi nemůže napsat ani smsku z netu, která je zadarmo. Ale to, co mi řekl včera mě fakt dostalo. Byli jsme venku a procházeli jsme se, drželi jsme se za ruce a smáli jsme se, jak nejvíc zamilovanej pár. A bavili jsme se o podvádění ve vztazích. On mi řekl, že podvod je pro něj, až když se holka s klukem vyspí. Ale to je podle mě blbost! Copak by mu nevadilo,kdybych se líbala s jiným klukem? No ale bavili jsme se dál a on mi řekl, cituji: "No, já bych tě nepodvedl.Ale kdyby za mnou přišla nějaká fakt pěkná holka, tak bych jí řekl: Jseš fakt pěkná a strašně dobrá na sex, ale já mám teď holku, tak s tebou nemůžu spat" ... Chápete to? Jako to jsem jeho zábrana? Bráním mu v něčem? Tak jako ať se mnou není, ať se se mnou rozejde jestli mu vadím. Já vím, že je hodnej.On prostě nikdy nepatřil mezi frajírky, co se chtějí jenom vyspat s holkou, ale tohle fakt přehnal. Jako nenaštvalo mě to. Ale brutálně mě to zranilo. Ale nemůžu si pomoc já ho miluju..Doufám, že to myslel jinak, než jak to vypadá...